Prague Business Club

Networking

Nad rámec uzavřených klubových setkání organizujeme ať již outdoor nebo indoor akce, při kterých se naši členové setkávají s pozvanými obchodními partnery. Mezi nejoblíbenější akce patří:

Prague Business Club Golf Tour

Letos hrajeme několik 18ti jamkových turnajů na nejlepších golfových hřištích v ČR zakončených vyhlášením Mistra Prague Business Club Golf Tour a sérii odpoledních 9ti jamkových miniturnajů na Zbraslavi. Náš klub sdružuje téměř 100 hráčů golfu.

Prague Business Club Regatta

Jedná se o pravidelné jachtařské závody, které pořádáme dvakrát do roka, vždy na jaře a na podzim v Chorvatsku. Ve spolupráci se společností YFA s.r.o. zajišťujeme pro závodníky 4 denní závod na one-designových lodích Bavaria 42 Match, Elan 340 nebo First 45. Každého závodu se vždy účastní profesionální jachtař a trenér David Křížek.


Chef´s Dinner

V pravidelných termínech na závěr pracovního dne v pohodové atmosféře a ve spojení s tematickými ochutnávkami pořádáme pro členy i nečleny klubu večeře se šéfkuchařem klubu.

 


Máte-li zájem se o podmínkách účasti na těchto akcích dozvědět více, kontaktujte nás prosím na mailových adresách info@businessclub.cz nebo businessdevelopment@businessclub.cz nebo na telefonním čísle:+420 224 310 478.

Zapomenuté heslo